Obóz Biblijny 19+

Zapraszamy na obóz Biblijny do Palowic w dniach 20-27 sierpnia 2017.

Aby zgłosić się na obóz, wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Miejsce: Palowice, ul. Szeroka 54c

Termin: 20-27.08.2017

Temat: SERCE SŁUGI

Wykładowca: John Gillespie

Wiek: 19+
Koszt: 250 PLN
Kontakt:
Marian Pawlas, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Pomysł powstał szczególnie z myślą o osobach, które często angażują się w inne służby, obozy, są liderami, pomocnikami, poświęcają wiele czasu innym, a sami nie mają kiedy “odpocząć”, ale także z myślą o wszystkich, którzy po prostu chcą spędzić czas w społeczności, przy Bożym Słowie.

Pierwszy obóz tego typu odbył się w Palowicach w ubiegłym roku (2016). Wzięło w nim udział ok. 30 osób z różnych części Polski. Przez cały tydzień towarzyszyli nam John i Tessa Gillespie z USA, których mieliśmy okazję bliżej poznać jako szczerze oddane Bogu małżeństwo.

Obóz dla studentów, dla dorosłych, dla starszych, jakkolwiek by go nie nazwać, okazał się w stu procentach Bożym pomysłem, dlatego też chcemy zaprosić was na podobne wydarzenie i w tym roku!

Naszymi gośćmi znów będą Tessa i John Gillespie.

W sobotę przed obozem, 19 sierpnia odbędzie się konferencja dla braci, na którą również męskie grono zapraszamy - wykłady poprowadzi brat John, także można skorzystać podwójnie:)

Serdecznie zapraszamy!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

"Usługujcie drugim tym darem łaski, jaki każdy otrzymał, jako dobrzy szafarze rozlicznej łaski Bożej."
(1 Piotra 4:10)

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Powrót na górę